Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

F.Bahçe'nin yıldızına röportaj teklifi yağıyor

Fenerbahçe'nin yıldız golcüsü Moussa Sow'un Manchester United'a attığı golün ardından, yıldız oyuncuya röportaj teklifleri yağıyor.

06.11.2016 14:16

Manchester United'a attığı röveşata golü Puşkaş Ödülü'ne aday gösterilen Moussa Sow'a dünyanın her yerinden röportaj teklifleri yağdı. Fransızların ünlü futbol dergisi L'Equipe de sıraya girenlerden biriydi. Sarı-lacivertli golcü, buraya verdiği röportajda, "Bu gol benim için sıradan bir iş" imasında bulundu.

'Tarihi bir gol oldu'
Sow, daha önce de benzer goller attığını, bunlardan birinin Galatasaray'a karşı olduğunu söyledi. Senegalli forvet, Manchester'a attığı golün en güzel golü olup olmadığı sorusuna, "En güzel golüm mü bilmiyorum ama anlamı çok büyük. Manchester United gibi büyük bir takıma karşı dolu bir statta tarihi bir maçta atılan bir goldü" cevabını verdi.

Böyle bir golün çalışılarak değil, ancak içgüdüyle atılabileceğini ifade eden Sow, bu vuruşları denemeye devam edeceğini sözlerine eklerken, "Eski dostlarımdan, eski takım arkadaşlarıma kadar herkes beni kutladı. Tebrik edenler arasında M. United'li Pogba ve Fellaini de vardı" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil