F.Bahçe maçında kural hatası iddiası!

F.Bahçe maçında kural hatası iddiası!

Mersin Büyükşehir Belediyespor'dan kural hatası iddiası! Mersin ekibi, Fenerbahçe ile oynadıkları Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçında kural hatası yapıldığı iddiasıyla TBF'ye itirazda bulunup, maçın tekrarlanmasını istedi!

Mersin Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe maçında kural hatası yapıldığı iddiasıyla Türkiye Basketbol Federasyonu'na itirazda bulundu.

Genel Menajer Melahat Aydın, iyi oynadıkları maçı, ligin ilk devresinde olduğu gibi bariz hakem hatalarından dolayı kaybettiklerini savundu.

Maç içerisinde hakemlerin faul atışlarını yanlış oyuncuya attırdığını öne süren Aydın, "Kural hatası yapıldı. Böylesine basit bir hususu dahi idrak edemeyen bu hakemler, böyle önemli bir müsabakayı yönetmeye layık olamadıklarını göstermişlerdir. Yapılan kural hatasıyla ilgili gerekli itirazlar hem maç içerisinde hakemlere, hem de maç sonunda TBF yetkililerine bildirilmiştir. Maçın tekrarlanmasını istedik. Bu konuda federasyonumuzun gereken hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 13867 Yayınlanma Tarihi: 18/01/2016 18:30:37

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin