Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
F.Bahçe maçında kural hatası iddiası!

F.Bahçe maçında kural hatası iddiası!

Mersin Büyükşehir Belediyespor'dan kural hatası iddiası! Mersin ekibi, Fenerbahçe ile oynadıkları Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçında kural hatası yapıldığı iddiasıyla TBF'ye itirazda bulunup, maçın tekrarlanmasını istedi!

18.01.2016 18:30

Mersin Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe maçında kural hatası yapıldığı iddiasıyla Türkiye Basketbol Federasyonu'na itirazda bulundu.

Genel Menajer Melahat Aydın, iyi oynadıkları maçı, ligin ilk devresinde olduğu gibi bariz hakem hatalarından dolayı kaybettiklerini savundu.

Maç içerisinde hakemlerin faul atışlarını yanlış oyuncuya attırdığını öne süren Aydın, "Kural hatası yapıldı. Böylesine basit bir hususu dahi idrak edemeyen bu hakemler, böyle önemli bir müsabakayı yönetmeye layık olamadıklarını göstermişlerdir. Yapılan kural hatasıyla ilgili gerekli itirazlar hem maç içerisinde hakemlere, hem de maç sonunda TBF yetkililerine bildirilmiştir. Maçın tekrarlanmasını istedik. Bu konuda federasyonumuzun gereken hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil