FB TV'de taraftarları şoke eden görüntü!

FB TV'de taraftarları şoke eden görüntü!

Fenerbahçe'nin resmi kanalı FBTV'de Zorya karşılaşmasının ilk dakikalarında herkesi şaşkına çeviren bir görüntü yayınlandı.

Zorya Luhansk - Fenerbahçe maçı için FBTV'den canlı anlatımla maçı takip etmek isteyenler şaşırtan bir görüntü ile karşılaştı.

Karşılaşmanın ilk dakikalarından itibaren, maçın skorunun yazılı olduğu bölümde 'Zorya 1-0 Fenerbahçe' yazdı.

FBTV'deki yayın, yaklaşık 5 dakika kadar bu şekilde sürdükten sonra hata düzeltildi. Skor bölümüne 'Zorya 0-0 Fenerbahçe' yazıldı.

Yapılan bu hata "FBTV'ye nazar değdi" şeklindeki yorumları da beraberinde getirdi. Zira, FBTV geride kalan hafta içerisinde HD yayına geçerek, kulüp kanalları arasında HD yayına başlayan ilk kanal olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

FB TV'de Volkan'a ağır eleştiriler
Başkan Aziz Yıldırım'a yakınlığıyla bilinen gazeteci Alaattin Metin, Volkan Demirel'in eski görüntüsünden uzak olduğunu belirtti. Metin, Volkan'nın takıma liderlik yapması ve ateşlemesi gerektiğini belirterek bu görevi yapmadığını ifade etti.

Metin ayrıca Bursaspor maçında alınan mağlubiyetin temel sebeplerinden birinin de futbolcuların performansıyla alakalı olduğu ifade etti. Futbolcuların daha agresif olması gerektiğini belirterek ikinci yarı oynanan oyunun neden ilk yarı oynanmadığını da sordu.

Görüntülenme : 3203 Yayınlanma Tarihi: 15/09/2016 20:26:33

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin