Fatih Terim’den son dokunuşlar

Fatih Terim’den son dokunuşlar

Tolga Ciğerci’yi Hırvatlara karşı ilk 11’de oynatacak Fatih Terim, sağ kanatta ise Volkan Şen’in yerine Gökhan Töre’ye şans vermeye hazırlanıyor.

HIRVATİSTAN maçı öncesinde Fatih Terim’den son dokunuşlar... Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Dünya Kupası Grup elemelerindeki ilk 90 dakikadan başarı ile ayrılmak adına kolları sıvadı. 

Rusya maçını da detaylı şekilde analiz eden Terim, kadrosunda yapacağı değişiklikleri de büyük ölçüde belirlerken ay yıldızlı ekibe de önemli uyarılar yaptı. İşte Fatih Hoca’nın dikkat çektiği noktalar ve ay yıldızlı ekibe yapmayı planladığı dokunuşlar...

Rusya ile oynan maçta Almanya Futbol Federasyonu’ndan gelmesi gereken evrakın yetişmemesi nedeni ile kadroya alınamayan Tolga Ciğerci bu kez ilk 11’de olacak. Terim, orta ikiliyi Tolga-Topal ile kuracak.

Emre Mor’un A Milli Takım forması ile sergilediği performansa tam not veren Fatih Terim, taktik antrenmanlarında Volkan Şen’in yerine Gökhan Töre’ye şans veriyor. Hırvatistan maçında ilk 11’de Volkan’ın yerine Gökhan’ın oynayacağı öğrenildi.

PAS İSABETİ VE SÜREKLİ İLETİŞİM
Rusya maçını yardımcıları ile analiz eden Terim, özellikle geriden oyun kurarken yapılan hataların tekrarlanmamasını istedi. Pas isabet yüzdesinin mutlaka yükseltilmesi gerektiğini belirten tecrübeli teknik adam, genç bir yaş ortalamasına sahip olan takımında saha içinde sürekli konuşmaları ve iletişim halinde olmalarını istedi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 01:11:11

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin