Fatih Terim ile yollar ayrılacak iddiasına yanıt geldi!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, son günlerde sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Fatih Terim ile ilgili çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 09:47
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 10:09
Fatih Terim ile yollar ayrılacak iddiasına yanıt geldi!

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında Fatih Terim'in görevine son verileceği iddiası hakkında açıklamalarda bulundu. Beyaz TV'ye konuşan Yusuf Günay, "Bu haber uydurma. Fatih Terim ile bu sezon şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum. Böyle bir karar çıkmayacak" dedi. 

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ? 

Fatih Terim, BB Erzurumspor galibiyeti sonrasında basın toplantısında ""Kaybettiğinizde suçlu tektir, kazandığınızda kazanan herkestir. Bizde de öyle oldu. Çeşitli defalar Galatasaray ve Galatasaray taraftarlarından kopartıldım. Her geldiğimde bir şekilde kopartıldım. Bu sefer gelirken söz verdim ve sözümü tutmaya çalışıyorum. Herkes bu durumda benim ne yapacağımı bilmesine rağmen aslolan Galatasaray ve taraftar olduğu için sabırla sessiz kalmaya çalışıyorum. "Sanılmasın ki, içeride veya dışarıdakilerin hesaplarını bilmiyor değilim. Her şeyin farkındayım. Ancak yine söyledim. Sanılmasın ki, içeride veya dışarıdakilerin hesaplarını, arkamdan planlarını bilmiyor değilim" şeklinde konuşmuştu.