Fatih Terim'i üzecek ayrılık: Alberto Bartali Serie C yolunda...

Galatasaray'da Nagatomo, Onyekuru, Selçuk İnan, Mariano ve Maicon'un takımdan ayrılmasının yankıları sürerken Fatih Terim'şn yardımcılarından İtalyan kondisyoner Alberto Bartali'nin de takımdan kopması an meselesi...

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2020 11:15
Değiştirme Tarihi: 04.08.2020 11:25
Fatih Terim'i üzecek ayrılık: Alberto Bartali Serie C yolunda...

Süper Lig'de yeni sezon öncesi transfer çalışmalarında hız kesmeyen Galatasaray'da diğer yandan ayrılıklar da yaşanmaya devam ediyor. Şampiyonluğu kaçıran ve yeni sezona daha dinç ve koşan bir ekiple devam etmek isteyen Galatasaray'da Fatih Terim'i üzecek haber geldi... İtalya Serie C takımı Ternana'ya teknik direktör olmaya hazırlanan Cristiano Lucarelli, Sarı Kırmızılılar'ın 57 yaşındaki kondisyoneri Alberto Bartali'nin kendi ekibinde yer almasını istiyor ve İtalyan basını da antrenörün yeni rotasının Serie C olacağını duyurdu.

Fatih Terim'in buna karşı nasıl bir aksiyon alacağı merak edilirken takımda yaşanan boşulk ise can sıkıyor. Sarı Kırmızılılar'da sezon bitmeden adeta yaprak dökümü yaşanmış, Hasan Şaş teknik ekipteki görevinden ayrılırken daha sonra Nagatomo, Onyekuru, Selçuk İnan, Mariano ve Maicon yollarını ayırmıştı. (Hürriyet)

Haber ile ilgili metin girin!.