Fatih Terim'e yapılan teklifin detayları ortaya çıktı!

Fatih Terim'e yapılan teklifin detayları ortaya çıktı!
Yayınlanma Tarihi: 08.12.2017 11:50 | Değiştirme Tarihi: 08.12.2017 11:50

Fatih Terim'in Bosna Hersek yetkilileriyle İstanbul'da yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıktı. İşte yapılan teklif...

Fatih Terim ismi son günlerde gündemden düşmüyor. Avustralya Milli Takımı ve Galatasaray ile de adı anılan Terim için, Bosna Hersek yöneticileri resmi teklif yaptı. Türkiye'de Fatih Terim ile görüşen yetkililer, Milli Takımla ilgili tüm sorumlulukları tamamen Fatih Terim'e emanet etmek istiyor! 

 

"Herkes sana hayran"

 

Bosna Hersek'te Fatih Terim'in çok sevildiğini tecrübeli teknik adama ileten yetkililer, "Bizim çok iyi takımımız var çok büyük futbolcularımız var ve bu takımın senin gibi büyük bir figüre, büyük bir teknik adama ihtiyacı var." dedi. 

 

"Sen nasıl istersen"

 

Fatih Terim'e anlaşma şartları konusunda tam bir esneklik de tanıyan yetkililer, "Sen nasıl istersen öyle bir anlaşma yapalım. İstersen burada part time çalış, istersen full time. Tüm çalışma şartlarını sen belirle. Sadece teknik direktör olarak değil, Bosna Hersek'teki futbolu kalkındırmak için de sana ihtiyacımız var. Yeter ki Bosna'ya gel."dediler.

 

Fatih Terim isminin halkı heyecanlandırdığını da tecrübeli hocaya ileten yetkililer "Bosna halkının, taraftarının senin gibi büyük bir hocaya ihtiyacı var. Senin ismin bile tüm Bosna'yı heyecanlandırdı." dedi.

 

Fatih Terim, Bosna Hersek Milli Takımını çalıştıracak mı?

 

Fatih Terim ise yapılan bu teklif karşısında karar vermekte zorlanırken ilk etapta hayır demedi ve düşünmek için yetkililerden süre istedi. 

 

Bilindiği üzere Bosna Hersek'te Edin Dzeko, Miralem Pjanic ve Sead Kolasinac gibi birçok yıldız futbolcu bulunuyor.