Fatih Terim'den maç öncesi dikkat çeken sözler: Son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Alanyaspor maçı öncesi yayıncı kuruluşa son dakika açıklamalarda bulundu. Görev verilmesi halinde son nefesine kadar Galatasaray'a hizmet edeceğini söyleyen Fatih Terim, 'alabileceğimiz en iyi puanlarla en iyi yerde olmayı hedefliyoruz' dedi.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 21:09
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 21:09
Fatih Terim'den maç öncesi dikkat çeken sözler: Son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim

Alanyaspor deplasmanına çıkan Galatasaray'da maç öncesi yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Fatih Terim duygusal ifadeler kullandı. Terim "Görev verilmesi halinde son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim" dedi.

Fatih Terim'in Alanyaspor maçı öncesi yaptığı açıklamalar:

Rahmetli babam, rahmetli Metin abiye 'Oğlum sana emanet' demişti. Galatasaray emaneti en iyi şekilde korudu. 46 senemi Galatasaray'da gururla geçirdim.  Görev verilmesi halinde son nefesime kadar Galatasaray'a hizmet edeceğim.

Büyük camialar sembolleriyle yaşarlar; Metin abi gibi, Coşkun abi gibi, Turgay ağabey gibi... Ben de kendimi öyle görmüyorum ama yaş oraya doğru geliyor.

Artık bundan sonra çok fazla konuşacak bir şey yok. Oyuncularımız, hepimiz çıkıp, kendimize yakışanı yapacağız. Zaten aşağı yukarı ilk 2 belli. Dolayısıyla alabileceğimiz en iyi puanlarla en iyi yerde olmayı hedefliyoruz.