Fatih Terim'den çılgın plan! Fenerbahçe...

Hücum oyuncularıyla özel toplantılar yapan Fatih Terim, derbide erken gol bulup skoru artırma hedefinde...

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2018 15:52
Değiştirme Tarihi: 02.11.2018 15:52
Fatih Terim'den çılgın plan! Fenerbahçe...

Galatasaray, F.Bahçe derbisine ayrı bir motivasyonla hazırlandı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hafta başından beri Fenerbahçe'yi farklı bir skorla yenmek için çalışmalar yaptı. Terim, antrenmanlarda hücum setleri üzerine çalışmalar yaptı ve farklı galibiyet için Florya'da plan üstüne plan yaptı.

 

Maça şok presle başlayacak

 

Fenerbahçe'nin ligdeki formsuzluğundan yararlanmak isteyen Fatih hoca, derbide erken gol bularak hedefe ulaşma peşinde. Bunun için ilk dakikalarda yoğun bir pres uygulatacak.

 

Beklerin üzerine gidecek

 

Terim'in derbide Rodrigues ve Onyekuru'ya çok güvendiği ve bu iki hızlı isimle Fenerbahçe'yi zorlayacağı bildirildi. Terim, F.Bahçe'nin beklerinin ağırlığından yararlanacak.

 

90 dakika saldırın

 

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, oyuncularıyla yaptığı toplantıda, "90 dakika boyunca maçı bırakmayalım" dediği öğrenildi. Tecrübeli hocanın derbide en güvendiği isimler Onyekuru, Rodrigues ve Muslera.

 

Son 12 maçta 1 galibiyet

 

G.Saray, Süper Lig'de ezeli rakipleri Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye karşı son 12 maçtan sadece 1'ini kazanabildi. (5 mağlubiyeti var). (Takvim)