Fatih Terim'den Arda Turan Cevabı: Kadro Tercihim Bu Sefer Bu Oldu

Fatih Terim'den Arda Turan Cevabı: Kadro Tercihim Bu Sefer Bu Oldu

Fatih Terim, kendisine "Arda Turan kadroda neden yok?" sorusunu soran Hırvat gazeteciye "Kadro tercihim bu sefer bu şekilde oldu." diyerek cevap verdi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile milli futbolculardan Şener Özbayraklı, Hırvatistan maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Hırvat basınından bir gazetecinin "Arda Turan kadroda neden yok?" sorusuna yanıt veren Fatih Terim, "Kadro tercihim bu sefer bu şekilde oldu." dedi.

Fatih Terim'in açıklamaları şöyle:

"İKİ TANE HANDİKAPIMIZ VAR"

"EURO 2016'dan 2 ay geçmeden yeniden Hırvatistan ile karşılaşacağız. Deplasmanda oynuyoruz. Seyircisiz olması bir nebze de olsa önemli ama Hırvatistan takımını sürekli anlatmaya gerek yok. Oyuncu kalitesini veya takımı anlatmaya gerek yok. Gönül isterdi ki daha hafif bir takımla başlayalım ama böyle başlıyoruz. İki tane handikapımız var. Birisi fizik olarak sezon başını iyi geçirmemiz oyuncularımız diğeri de çok süre almayan oyuncularımız var kadromuzda. Bütün bunların yanında bu sadece soruya cevap bir sebep değil. İyi başlayacağımızı umuyorum. Hayatım boyunca oyuncularıma söylediğim şey korkmadan oynamaktır her yerde. Mağlubiyetten korkmayacağız çünkü bunun için sebeplerimiz de var. Geçen grupta 5. maçta başladık. Ümidimiz bitmediği sürece sonuna kadar gidebiliriz. Bu yüzden futbolcularımın yenilme endişesi taşımasını istemiyorum."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/09/2016 20:48:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin