Fatih Karagümrük'te Volkan Demirel sesleri! Emre Belözoğlu önerdi, menajeri doğruladı

Francesco Farioli ile yollarını ayıran ve yeni teknik direktör arayışına giren VavaCars Fatih Karagümrük, Volkan Demirel ile bir görüşme gerçekleştirdi. Volkan Demirel'in futbolculuğunda menajerliğini yapan ve şimdi de hoca olarak yine danışmanlığını sürdüren Erdinç Şehit görüşmeleri doğruladı.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2021 11:14
Değiştirme Tarihi: 14.12.2021 11:14
Fatih Karagümrük'te Volkan Demirel sesleri! Emre Belözoğlu önerdi, menajeri doğruladı

Süper Lig'de teknik direktör kıyımı devam ediyor. Son olarak Fatih Karagümrük, İtalyan teknik adam Farioli ile yollarını ayırdı. Otoriteler tarafından çok beğenilen İtalyan çalıştırıcının kovulması spor kamuoyu tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Farioli'nin yerine gelecek isim de hemen konuşulmaya başlandı. Listenin en başında beIN SPORTS yorumcusu Volkan Demirel var.

MENAJERİ DOĞRULADI

İki tarafın yaptığı ilk görüşmeden olumlu sonuç çıktı fakat Fatih Karagümrük cephesi net kararını henüz vermedi. Volkan Demirel'in futbolcuğu zamanında menajerlerini yapan ve şimdi de hoca olarak yine danışmanlığını sürdüren Erdinç Şehit, Fatih Karagümrük ile yapılan görüşmeyi doğruladı.

EMRE BELÖZOĞLU DEVREYE GİRDİ

Volkan Demirel'in Fatih Karagümrük ile görüşmesinde Emre Belözoğlu'nun emeğinin büyük olduğu öğrenildi. Karagümrük Sportif Direktörü Murat Akın ile istişare eden Belözoğlu'nun Volkan Demirel'i önerdiği ifade edildi.

İlgili Sayfalar: Spor