Fatih Altaylı Hande Sarıoğlu arasındaki tartışma sosyal medyaya damga vurdu! Altaylı stüdyoyu terk etti

Fatih Altaylı Hande Sarıoğlu arasındaki tartışma sosyal medyaya damga vurdu! Altaylı stüdyoyu terk etti
Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 10:18 | Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 10:18

Hande Sarıoğlu ile Fatih Altaylı arasında yaşanan tartışma sosyal medyaya damga vurdu. İkili arasında 'Sarı kart' üzerinden başlayan konuşma tartışmaya dönüştü. Bunun üzerine Fatih Altaylı, stüdyoyu terk etti. Gündeme gelen haber sonrası Hande Sarıoğlu kimdir? sorusu internette aratılmaya başlandı. 

Habertürk TV'de yayınlanan Spor Saati programında yaşanan tartışma sosyal medyaya damga vurdu. Hande Sarıoğlu ve Fatih Altaylı'nın moderatörlüğündeki programın konukları ise yorumcu Emin Çağlar ve Serkan Reçber'di. Spor gündemine dair yorumların ve konuşmaların yapıldığı programda iki moderatör Fatih Altaylı ve Hande Sarıoğlu arasındaki tartışma olay yarattı. 

Süper Lig’in 13. haftasında oynanan Trabzonspor Galatasaray mücadelesinden sarı kırmızılı futbolcu Ömer Bayram’ın rakibine yaptığı hareket ile ilgili Fatih Altaylı verilen sarı kartın doğru olduğunu ifade etti.

Altaylı’nın yorumunun ardından moderatör Sarıoğlu’nun ”Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?” şeklindeki soru yöneltince stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Sorunun kendisine hakaret olduğunu söyleyen Altaylı “Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum.” şeklinde tepki verdi ve stüdyoyu terk etti.

Rejinin reklam arası verme tavsiyesini geri çeviren Sarıoğlu programa devam etti.

HANDE SARIOĞLU KİMDİR? HANDE SARIOĞLU KAÇ YAŞINDA?

19 Eylül 1988 doğumlu Hande Sarıoğlu aslen Düzce'lidir. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı okuyup mezun olan Hande Sarıoğlu, Aşk-ı Memnu dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 

Hande Sarıoğlu, 2010 yılında Star TV'de Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı.

2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sundu. Daha sonra Fox TV’de “Kaç Para Kaç” programını çekti.Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi birlikte jüri üyeliği yaptı.

Daha sonra 2017 Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da görev alan Hande Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV ekranlarında yer almaya başladı