Falcao'nun Galatasaray Alanyaspor maçı kadrosunda yer alacağı belirtildi

Galatasaray'a büyük umutlarla transfer edilen ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle formaya hasret kalan Falcao'dan müjdeli haber geldi. Galatasaray'ın bu akşam oynayacağı Alanyaspor karşılaşmasında Falcao'nun maç kadrosunda yer alacağı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 12:19
Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 12:19
Falcao'nun Galatasaray Alanyaspor maçı kadrosunda yer alacağı belirtildi

Son olarak 1 Ekim'de PSG'ye karşı 90 dakika mücadele eden Radamel Falcao, bu maçtan sonra sakatlanmış ve takımını 67 gün yalnız bırakmıştı. Sarı kırmızılılar, yıldız futbolcuyla ilgili açıklama yapmış, "İspanya’daki tedavisinin ardından İstanbul’a dönen Radamel Falcao, Salı gününe dek kulübümüzün sağlık merkezinde tedavisine devam edecek. Tedavisinin planlanan programı dâhilinde İspanya’ya giderek bir hafta kadar burada kalacak." ifadelerini kullanmıştı. 

MÜJDELİ HABER GELDİ

Madrid'den döndükten sonra çalışmalarına devam eden Kolombiyalı golcü için müjdeli haber geldi. Yıldız futbolcunun bu akşam oynanacak Alanyaspor maçı kadrosunda yer alması bekleniyor. Yıldız oyuncunun yüksek ihtimalle maç kadrosunda olacağı ve yedek olarak karşılaşmaya başlayacağı belirtildi. Son karar maç saatinde verilecek. 

Kaynak: FANATİK