Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fabricio muamması

Fabricio muamması

Kartal’ın, Deportivolu file bekçisiyle 3 yıllığına anlaştığı iddia edildi. İstanbul’a gelen Fabricio sağlık kontrollerinden geçti. Bu aşamaların hiçbiri kulüp tarafından kamuoyu ile paylaşılmadı. Şimdi de oyuncunun alınmasından vazgeçileceği öne sürülüyor.

28.06.2016 01:07

BEŞİKTAŞ’ta kaleci muamması yaşanıyor. Geçen yıl Şenol Güneş’in ısrarla takımda görmek istediği Deportivo kalecisi Fabricio ile kasım ayında devre arası yürürlüğe girmek üzere gizlice sözleşme imzalanmıştı. Kaleci antrenörü Jose Sambade’nin de onayladığı Fabricio Agosto, anlaşmadan 3 hafta sonra dizinde ağrılar hissetti ve çapraz bağlarının koptuğu belirlendi. Ameliyat olması gerektiğini Beşiktaş’a ileten 28 yaşındaki kalecinin transferi askıya alındı ve sezon arasında Boyko kadroya katıldı.

8 SAATLİK KONTROL
Tedavisinin ardından iyileşen Fabricio ile Beşiktaş flörtü sezon sonunda yeniden başladı. Deportivo ile 4 yıllık macerası sonra eren tecrübeli kaleci ile 3 yıllığına anlaşıldığı ve bunun kamuoyuna duyurulacağı öne sürüldü. İstanbul’a gelip 8 saatlik sağlık kontrolünden geçen Fabricio’yla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.Tüm bu yaşananlara rağmen İspanyol file bekçisinin çalışmalarına Türkiye’de devam ettiği ifade ediliyor. Bir diğer iddia da, Beşiktaş’ın transferden vazgeçeceği yönünde...

KALECİ HOCALIĞI İÇİN 5 ADAY
KALECİ antrenörü Sambade’nin ayrılmasından sonra Beşiktaş’ta 5 aday sivrildi. Hırvatistan Milli Takımı’nın kaleci antrenörü ve Beşiktaş’ın eski file bekçisi Mrmiç’in adı öne çıkarken, Zafer Öğer, Adem İbrahimoğlu, Nurettin Yıldız ve Hakan Yurtvermez’in de isimleri geçiyor.

SİYAH BEYAZLI YÖNETİMDE KİMİN HANGİ ALANLA İLGİLENECEĞİ BELİRLENDİ
 A. Nur Çebi: 2. Başkan U. Güner: As Başkan D. Atalay: As Başkan A. Ürkmezgil: G. Sekreter B. Hacıgüzeller: Sayman M. Albayrak: Yönetim Sözcüsü E. Torunoğulları: Dış Transfer Sorumlusu C. Kumuşoğlu: Basketbol ve Akatlar Salonu Sorumlusu H. Kalkavan: Yeni Yatırım ve Tesisler Koordinatörü H. Mican: Kartal Yuvaları H. Özköse: Sponsorluk C. T. Işık: Basınla İlişkiler Ş. Mahmutyazıcıoğlu: Hukuk E. Karacan: Amatör Şube E. Kocadağ: Transfer Komitesi

 

Yorumlar | 0
üye profil