Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eto'o'nun keşfettiği 19'luk yetenek!

Eto'o'nun keşfettiği 19'luk yetenek!

Antalyaspor'u maçlara hazırlayan Kamerunlu yıldız oyuncusu Eto'o, takımının Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Giresunspor karşılaşmasında yedek kulübesinde heyecandan yerinde duramadı. Antalyaspor'un maçtaki oyuncu değişikliğine de karar veren Eto'o, 79'uncu dakikada genç futbolcu Birkan Öksüz'e sahada görev verdi. Antalyaspor'un altyapısında yetişen ve geçen hafta profesyonel olarak takımda yer alan 19 yaşındaki Birkan, ilk resmi maçında forma giydi.

16.12.2015 15:00

Antalyaspor yönetiminin teknik sorumlu Mehmet Uğurlu'yla birlikte takımın başına getirdiği Eto'o, salı akşamı oynanan Giresunspor karşılaşmasını yedek kulübesinden takip etti. Daha önceki Ziraat Türkiye Kupası maçlarında 18 kişilik kadroda yer almayan Eto'o, Giresunspor karşılaşmasında yedekler arasında sahaya çıktı.

Taktiği Eto'o verdi

Maç başlamadan önce takım arkadaşlarını saha kenarında toplayıp, kısa konuşma yaparak motivasyonunu artıran Eto'o, karşılaşma boyunca da saha kenarında futbolculara hem taktik verdi, hem de oyun düzenini sağladı. Antalyaspor'un yediği ilk golden sonra morali bozulduğu gözlenen Eto'o, kırmızı-beyazlı takımın maçtaki beraberlik golüyle de sevinç yaşadı. Takım arkadaşlarını yedek kulübeden sık sık uyaran Eto'o, galibiyeti getiren golden sonra büyük sevinç yaşadı.

Eto'o'nun keşfettiği yetenek

Antalyaspor'un maçtaki oyuncu değişikliğine de karar veren Eto'o, 79'uncu dakikada genç futbolcu Birkan Öksüz'e sahada görev verdi. Antalyaspor'un altyapısında yetişen ve geçen hafta profesyonel olarak takımda yer alan 19 yaşındaki Birkan, ilk resmi maçında forma giydi. Maçın 2'nci yarısında Birkan'ı ısınması için saha kenarına gönderen Eto'o, genç oyuncuyu sahaya girmeden önce de konuşmasıyla motive etti.

Yorumlar | 0
üye profil