Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eto'o'dan kafa karıştan paylaşım!

Eto'o'dan kafa karıştan paylaşım!

Antalyaspor'un izni olmadan Beşiktaş'la transfer görüşmesi yaptığı gerekçesiyle PFDK'ya sevk edilen Samuel Eto'o, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

19.08.2016 20:44

Antalyaspor'un izni olmadan Beşiktaş'la transfer görüşmesi yaptığı gerekçesiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilen Samuel Eto'o, sosyal medya hesabından "Bilmediğimiz şeyler üzerine yorum yapmak yerine susmamız daha iyi olur. Bazı kapılar vardır ki açıldıktan sonra artık geri kapanamazlar" diye paylaşımda bulundu.

Antalyaspor Kulübü'nün, takım kaptanı Samuel Eto'o'yla izinsiz transfer görüşmesi yapıldığı iddiasıyla Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yaptığı şikayet, PFDK ulaştı. TFF, Antalyaspor'un izni olmadan transfer görüşmesi yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yönetici Ahmet Nur Çebi ve Samuel Eto'o'yu PFDK'ya sevk etti.

Eto'o, Instagram hesabından PFDK'ya sevk edildiğine dair haberin fotoğrafını paylaşarak, altına, "Bilmediğimiz şeyler üzerine yorum yapmak yerine susmamız daha iyi olur. Bazı kapılar vardır ki açıldıktan sonra artık geri kapanamazlar. Adrenalin" diye yazdı. Eto'o'nun paylaşımının ardından Beşiktaş taraftarları Kamerunlu golcüye "Beşiktaş'a gel" şeklinde yorum yaptı. Bazı Antalyaspor taraftarları da buna tepki gösterdi.

 

Bilmedigimiz seyler uzerine yorum yapmak yerine susmamiz daha iyi olur.bazi kapilar vardirki acildiktan sonra artik geri kapanamazlar....Adrenaline ????????

Samuel Eto'o (@setoo9) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (19 Ağu 2016, 07:43 PDT)

Yorumlar | 0
üye profil