Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eşofmanın Altına Topuklu mu?

Eşofmanın Altına Topuklu mu?

Bir döneme damgasını vuran eşofman takımlar geri döndü. Hem de bu sefer Jennifer Lopez'in payetli spor ayakkabılarla kombinledigi eşofmanları aratır cinsten!

03.08.2013 14:44

Bir döneme damgasını vuran eşofman takımlar geri döndü. Hem de bu sefer Jennifer Lopez'in payetli spor ayakkabılarla kombinledigi eşofmanları aratır cinsten! Hollywood yıldızları artık eşofmanlarını topuklu ayakkabıyla giymeye başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.RIHANNAEşofmanlarla topuklu ayakkabıları ilk giyen ünlü Rihanna'ydı. Pijama takımlara çok kolay adapte olan Rihanna, daha sonra bilekte biten koyu renkteki eşofman altlarını aynı bir pantolon gibi giymeye başladı.KIM KARDASHIANHamilelik döneminde bile topuklu ayakkabılarından vazgeçmeyen Kim Kardashian; eşofman altlarını, topuklu ayakkabılarıyla giyen ünlüler arasında...KELLY ROWLANDŞarkıcı Kelly Rowland da eşofman takımların sıkı takipçilerinden… Rowland, Nobu isimli lüks restorana Nike marka gri bir eşofman ve topuklu bir spor ayakkabıyla gitti.RITA ORALouboutin ayakkabılar hiç böyle bir iskenceye kurban gitmemiştir herhalde. Rita Ora, ünlü markanın iddialı ayakkabılarını, fosfor yeşili bir eşofman takımıyla kombinledi.HERMES ÇANTA VE ZANOTTI AYAKKABI İLEMüzik dünyasının en süslü isimlerinden Jennifer Lopez, yaz başından beri eşofman takımlar giyiyor. Lopez, bu takımları Hermes çanta ve Zanotti ayakkabıyla kombinliyor.
Yorumlar | 0
üye profil