Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Eskişehirspor-Fenerbahçe maçı oynanacak mı? İşte statta son durum

Beşiktaş'ın Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maçın kar nedeniyle ertelenmesinin ardından gözler bugün oynanması gereken Eskişehirspor-Fenerbahçe karşılaşmasına çevrildi...

18.01.2016 12:38

Spor Toto Süper Lig'de bu akşam saat 19.00'da Eskişehirspor - Fenerbahçekarşılaşmasının oynanacağı Atatürk Stadyumu, şu saatlerde futbol oynamaya elverişli. 

Çime geceden branda serildi

Stat görevlileri tedbir olarak geceden sahaya branda serdi, sabah da üzerine hafif şekilde kar yağan branda belediye işçileri tarafından kaldırıldı. En düşük hava sıcaklığının 0, en yüksek sıcaklığının da 2 derece olması beklenen Eskişehir'de sabah saatlerinde Eskişehirspor-Fenerbahçe maçının oynanacağı Eskişehir Atatürk Stadyumu'nda hava sıcaklığının eksi 1 derece olduğu gözlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eskişehirspor Kulübü'nün stat görevlileri olası yoğun kar yağışına karşı dün geceden itibaren sahaya branda serdiklerini belirtti. Tedbir olarak serilen brandanın üzeri sabaha karşı belirli aralıklarla yağan hafif kar yağışı nedeniyle kaplandı.

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi'nin temizlik işçileri sabah saatlerinde geldikleri stadyumda, sahadaki brandaları topladı. Hakem ve gözlemciler de sahada incelemelerde bulunup sahanın görüntüsünü cep telefonlarıyla kayda aldı. Gözlemciler, şu an sahanın futbol oynaya elverişli olduğunu belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Herhangi bir olumsuzluk yok

Eskişehirspor Kulübü yetkilileri de sahada herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığı söyledi. Yetkililer, maç saatine kadar Eskişehir'de belirli aralıklarla kar yağışı beklendiği ancak bunun sahayı olumsuz yönden etkimeyeceğini tahmin ettikleri söyledi. Bir yetkili yoğun kar yağışı olmadığı sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklarını belirtti.

Meteoroloji verilerine göre Eskişehir'de, gün boyunca belirli aralıklarla yoğun kar yağışı gerçekleşecek.

Yorumlar | 0
üye profil