Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erten Ersu: Takıma faydalı olmak istiyorum

Erten Ersu: Takıma faydalı olmak istiyorum

Gaziantepspor’un Fenerbahçe’den transfer ettiği genç kaleci Erten Ersu, Futboluma iyi şeyler katıp, takıma faydalı olmak istiyorum dedi.

16.08.2016 12:14

Gaziantepspor’un Fenerbahçe’den transfer ettiği genç kaleci Erten Ersu, "Futboluma iyi şeyler katıp, takıma faydalı olmak istiyorum" dedi.

Gaziantepspor'un Fenerbahçe'den transfer ettiği genç kaleci dün yapılan akşam antrenmanında yer aldı. Gaziantepspor'un 22 yaşındaki transferi Erten Ersu bu hafta Gençlerbirliği ile oynanacak ligin ilk maçı öncesi antrenmanda takım arkadaşlarıyla tanışarak sohbet etti. Erten, antrenman öncesi yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'den buraya geldiğim için çok mutluyum. Yeni sezon öncesi yeni arkadaşlar ve yeni bir hocayla çalışacağım. Buraya gelmeden önce beni birçok takım istiyordu. Gaziantepspor gibi bir takımda oynayacak olmak beni gerçekleten çok heyecanlandırıyor. Bu yüzden ben de burayı tercih ettim. Yeni Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ile bu sezon başarılı bir sezon geçirerek burada futboluma iyi şeyler katıp, takıma faydalı olmak istiyorum" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil