Ersun Yanal ve Comolli buluşuyor

Ersun Yanal ve Comolli buluşuyor
Yayınlanma Tarihi: 24.06.2019 10:44 | Değiştirme Tarihi: 24.06.2019 10:44

Fenerbahçe’nin iki önemli ismi Ersun Yanal ve Damien Comolli, bu hafta İstanbul’da kritik bir görüşme yapacak. Bu toplantıda hem takıma katılacak isimler hemde gideceklerin yanı sıra kamp planlaması gibi konular masaya yatırılacak.

Fanatik'ten Yusuf Dursun'un haberine göre, tatilini kısa kesip İstanbul’a dönen teknik direktör Ersun Yanal, soluğu sportif direktör Comolli’nin yanında aldı. Sarı-Lacivertliler’in iki önemli ismi sezon öncesi transferler ve kamp planlaması ile ilgili gelişmeleri masaya yatırıp, son şeklini verecek.

Geçen sezon Süper Lig tarihinin en kötü istatiklerini yaşayan Sarı-Lacivertli ekip, Avrupa’nın da dışında kalmıştı. Bu sezon Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda şampiyonluk mücadelesi verecek Fenerbahçe’de Yanal, önceki gün TV8 ve FB TV ekranlarında Fenerbahçe’ye destek amaçlı WinWin programında boy gösterdi. Tecrübeli teknik adam burada iddialı açıklamalarda bulundu.

‘En büyüğü biziz’

Yanal, “Oldukça heyecanlıyım. Biz maça çıkarken heyecan yaşıyoruz. Şu anda çok heyecanlıyım. Burada çok heyecanlıyım. Büyük Fenerbahçe’nin istediği sonuçları alması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye’nin en duyarlı sivil toplum örgütlerinden birisi belki de en büyüğü bizim camiamız. Fenerbahçe önümüzdeki sezon şampiyon olacak. Diğer takımlarımız da yarışacak ama onlar kendilerine göre aralarında sıralamayı belirlesinler. Biz birinci olacağız” yorumunu yaptı.