Ersun Yanal'dan o isme özel tebrik!

Ersun Yanal'dan o isme özel tebrik!
Yayınlanma Tarihi: 13.01.2019 15:51 | Değiştirme Tarihi: 13.01.2019 15:51

Fenerbahçe'de Antalya kampı sona ererken, kampın son gününde Hollanda'nın AZ Alkmaar takımıyla yapılan hazırlık maçı da 3-2 kazanıldı.

Kamp boyunca oluşan iyi atmosfer gelen galibiyet ile taçlanırken hem teknik direktör Ersun Yanal hem de oyuncular maç sonrasında aynı fikirde buluştu.

Hazırlık maçı dahi olsa takımın galibiyetler almaya ihtiyacı olduğu konusunda herkes hemfikir olurken teknik direktör Ersun Yanal oyuncularına, "Şu ana kadar birlikte biri hazırlık, biri Türkiye Kupası, ikisi lig olmak üzere 4 maç yaptık. 2 galibiyet ve 2 beraberlik alarak şimdiden bir serinin başlangıcına imza attık. Alacağımız her ama her galibiyet çok önemli. Bizi yukarıya itecek en önemli unsur bu galibiyetler olacak. O yüzden bugün de özellikle yediğimiz gollerden sonra verdiğiniz reaksiyon ve bulduğumuz yeniden öne geçiren goller için sizi tebrik ederim. Biz inatçı ve son dakikaya kadar galibiyet için savaşan bir takım olacağız. Bu yolda da adım adım ilerliyoruz" ifadelerini kullandı. 

DIRAR'A ÖZEL TEBRİK

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, kendi girişimiyle affedilen ve Antalya kampına katılan Nabil Dirar'ı AZ Alkmaar ile oynanan hazırlık maçı sonrasında özel olarak tebrik etti. Fiziksel açıdan iyi durumda olsa da maç eksiğini kapatması adına Faslı oyuncuyu 90 dakika sahada tutan Yanal, oyuncunun gösterdiği özveri ve yaptığı asistten dolayı maç sonunda tebrik etti.