Ersin Düzen ile evlenen Seyhan Şaşko kimdir? İşte Seyhan Şaşko'nun hayatı

TRT Spor'da futbol programı sunan ünlü spiker Ersin Düzen, Seyhan Şaşko ile dünya evine girdi. Ersin Düzen ve Seyhan Şaşko'nun evlenmesinin ardından birçok kişi Seyhan Şaşko'nun hayatı hakkında bilgileri araştırmaya başladı. Peki, Ersin Düzen ile evlenen Seyhan Şaşko kimdir? İşte Seyhan Şaşko'nun hayatı.

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2021 16:12
Değiştirme Tarihi: 19.03.2021 16:12
Ersin Düzen ile evlenen Seyhan Şaşko kimdir? İşte Seyhan Şaşko'nun hayatı

Ersin Düzen ile evlenen Seyhan Şaşko'nun kim olduğu birçok kişi tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Seyhan Şaşko tenis başta olmak üzere birçok spor dalıyla da yakından ilgilenmiştir. LİG TV, TRT Bein Sports gibi kanallarda sunuculuk yapmıştır. Peki, Ersin Düzen ile evlenen Seyhan Şaşko kimdir?

SEYHAN ŞAŞKO KİMDİR?

Seyhan Şaşko 7 Ocak 1989'da Makedonya'da dünyaya geldi. Şu anda beIN SPORTS Türkiye'de çalışıyor. 

Henüz üç yaşındayken babasının mesleği dolayısıyla ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınan Seyhan Şaşko, eğitimine de burada başladı. Ayazağa Işık Lisesi'nde ortaöğretimini tamamladı. Marmara Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun oldu. Küçük yaşlardan itibaren spora ilgi duydu. Tenis başta olmak üzere birçok spor dalına ilgi duyan Seyhan Şaşko, bir dönem TRT Çocuk korosunda da yer almıştır.

Televizyonculuk kariyerine 2009'da TRT'de başladı. Daha sonra EUROSPORT'ta "Ters Köşe" isimli programı hazırladı ve sundu. 360 kanalında da çalıştı. Bir dönem Tivibu Spor'da çalışan Seyhan, şu anda beIN Sports Türkiye'de kariyerini sürdürmektedir.