Erol Bulut'tan Marcao ile Halil Dervişoğlu arasındaki tokat olayına yorum: Altay'a sordum tokat olayı doğru

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut gazetecilerle yaptığı toplantı sırasında, önceki günlerde Galatasaray'ın Ümit Milli Takımı ile oynadığı hazırlık maçında Marcao ve Halil Dervişoğlu arasında yaşanan tartışma ile ilgili konuştu ve genç çalıştırıcı kalecileri Altay'ın iddiaları doğruladığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2020 10:05
Değiştirme Tarihi: 13.10.2020 10:11
Erol Bulut'tan Marcao ile Halil Dervişoğlu arasındaki tokat olayına yorum: Altay'a sordum tokat olayı doğru

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray ile Ümit Milli Takımımız arasında oynanan karşılaşmada Marcao'nun Halil Dervişoğlu'na tokat attığı iddiaları gündeme gelmişti.

Olaydan sonra sarı-kırmızılı cepheden olayları yalanlayan bir açıklama gelmesinin ardından Halil Dervişoğlu da sosyal medya hesabından bir duyuru yaparak tartışmanın sadece sözlü olduğunu söylemişti. 

Fenerbahçe muhabirlerinden Ahmet Ercanlar da YouTube programında konuya ilişkin söylemlerde bulundu.

Gazetecilerin Erol Bulut'la yaptığı söyleşi sırasında bu konunun da sorulduğunu söyleyen Ercanlar, genç teknik adamın tokat iddialarını Altay üzerinden doğruladığını söyledi. 


Erol Bulut kendisine sorulan soru üzerine, "Ben Altay (Bayındır) ile konuştum. Bir tokat olayı olduğunu öğrendim. Bu konu gördüğüm kadarıyla kapatılmaya çalışılıyor, bu hoş bir şey değil." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Altay Bayındır, Galatasaray ile oynanan hazırlık maçında Ümit Milli Takım kadrosunda yer alıyordu. (En Son Haber)