Erol Bulut sonrası yeni sezon için teknik direktör adayları belli oldu

Fenerbahçe'de Erol Bulut döneminin sona ermesinin ardından Emre Belözoğlu sezon sonuna kadar takımın başında olacak. Almanya'nın BİLD Gazetesi de yeni sezonda Löw'ün Fenerbahçe'yi çalıştırabileceğini iddia etti. 

Yayınlanma Tarihi: 26.03.2021 09:30
Değiştirme Tarihi: 26.03.2021 09:30
Erol Bulut sonrası yeni sezon için teknik direktör adayları belli oldu

Sarı-Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Erol Bulut ile yollarımız karşılıklı anlaşarak ayrılmıştır. Fenerbahçe'mizin çatısı altında bugüne dek verdiği hizmetler için Erol Bulut'a teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalanında başarılar diliyoruz" denildi. Takımı sezon sonu kadar Sportif Direktör Emre Belözoğlu çalıştıracak.

ALTERNATİF PLÂNLAR HAZIR

Fenerbahçe Yönetimi'nin teknik direktör konusunda B ve C planları da hazır. Eski hocası Joachim Löw ile görüşmelerini sürdüren Sarı- Lacivertliler bir yandan da Arjantinli hoca Gallardo ve Hırvat Dalic'le de dirsek temasında. Yönetimin yeni sezona bu 3 hocadan biriyle başlaması bekleniyor. Bilindiği gibi Hırvat teknik adam Dalic daha önce de Fenerbahçe'nin gündemine gelmişti.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile oynadığı maçtan sonra açıklamalar yapan Başkan Ali Koç "Sosyal medyaya bakıp hoca değiştirmeyiz" demişti. Ancak Fenerbahçe'nin aldığı başarısız sonuçlardan sonra Koç da pes etti ve dün Erol Bulut ile yolları ayırıp takımı Emre Belözoğlu'na teslim etti. (Takvim)