Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Erkan Zengin transferinde son dakika gelişmesi

Bordo-mavililer'in, F.Bahçe'nin istediği Erkan için Eskişehirspor'a daha fazla para artı bir futbolcu teklif ettiği ve avantajlı olduğu ortaya çıktı

04.01.2015 12:18

Trabzonspor Erkan Zengin'in transferi konusunda Fenerbahçe'nin bir adım önüne geçti. Lig TV'de dün yayınlanan Maraton programında açıklama yapan Şansal Büyüka, "Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ile görüştüm. Bana, "Trabzonspor Fenerbahçe'den daha fazla para teklif etti. Üstüne futbolcu da alacağız. Erkan için Trabzonspor'a söz verdik. Pazartesi günü (yarın) kendileriyle bir görüşmemiz var. Büyük ihtimalle Erkan Trabzonspor'a gidecek" ifadelerini kullandı.

Hacıosmanoğlu iddialı 

Bordo-Mavili ekibin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da, Erkan'ın transferi konusunda iddialı açıklamalar yaptı. Hacıosmanoğlu, "Pazartesi günü (yarın) herkes ne olduğunu görecek" diyerek transfere bir anlamda nokta koydu. Bu arada Es-Es'in başkanvekili Ahmet Yalçın, "Erkan'ın 800 bin euro alacağı vardı. '600 bin euro getir, bonservisini al' dedik. 1 gün izin istedi, gitti F.Bahçe ile görüştü. Biz ona gidip bir kulüple görüşsün diye izin vermedik. Trabzonspor onunla çok ilgileniyor" diye konuştu.

Fener'den 500 bin euro

F.Bahçe asbaşkanı İlhan Ekşioğlu ise Erkan için yaptıkları teklifin detaylarını açıkladı. Ekşioğlu, "Erkan sözleşmesinin feshi için kulübüyle anlaşma yapmış. Kendisi için 500 bin euro'luk bir teklif sunduk. Üstüne çıkamayız" dedi.
Yorumlar | 0
üye profil