Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erkan Zengin Samandıra'da

Erkan Zengin Samandıra'da

Eskişehir'den eşyalarını toplayıp dün İstanbul'a gelen Erkan Zengin, Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne yakın bölgelerde ev aramaya başladı.

05.01.2015 17:58

Yeni yılda Trabzonspor ile Fenerbahçe'yi karşı karşıya getiren Erkan Zengin, yaptığı flaş açıklamaların ardından çok konuşulacak bir hamle daha yaptı. "Ya Fenerbahçe'ye transfer olurum ya da İsveç'e geri dönerim" diyen Erkan, Fenerbahçe'ye ev sahipliği yapan Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne yakın bölgelerde ev aramaya başladı. Pazar gecesini Anadolu yakasında geçiren yıldız futbolcunun, kendisine yardımcı olan Türk menajerine talimat vererek, tesislere yakın bölgelerde konforlu bir ev bulmasını istedi. Erkan'ın menajerinin ilk olarak Fenerbahçeli bazı futbolcuların oturduğu sitelerde araştırma yaptığı ileri sürüldü. Trabzonspor cephesinin transfer etmek için Eskişehirspor'la sıkı pazarlıklar yaptığı Erkan'ın bu son tavrı, "Fenerbahçe'de oynamayı kafasına koymuş" şeklinde yorumlandı.

Açıklamaları olay olmuştu

Erkan Zengin, Eskişehirspor'la ayrılık konusunda anlaşma yaptıktan sonra söylediği sözlerle gündeme gelmişti. Erkan Zengin, şu çarpıcı açıklamaları yapmıştı: "Başkan, 800 bin euro alacağımdan vazgeçersem ve 500 bin euro bonservis ücreti getirirsem serbest kalacağımı söyledi. Hatta 12 Ocak’a kadar izinli olduğuma dair imzalı kağıt verdiler. Başkanla helalleştik, yönetime veda ettim. Ertuğrul Hoca ve takım arkadaşlarımla vedalaştım. Eskişehir’de oturduğum evi sattım. İstanbul’a gelip Fenerbahçe ile 2.5 yıl için anlaştım. Eşyalarımı topladım, İstanbul’a getirdim. Her şey başkanın dediği gibi olurken, birden karar değiştirdiler ve alacaklarımı bankaya yatırdıklarını söyleyip, transfere izin vermediler."

'İsveç'e dönerim' demişti

"Ben Fenerbahçe’de oynamak istiyorum. Üstelik kulübüme para kazandırarak gitmek istiyorum ama şimdi yaşadıklarıma anlam veremiyorum. Konu Fenerbahçe veya Trabzonspor, hangi takıma gideceğim değil. Gerekirse İsveç’e gidip sıradan bir takımda oynarım. Benim üzüldüğüm, bu kadar fedakarlık yapmışken, sonradan yaşadıklarım. Bekleyip, göreceğiz. Umarım gelişmeler benim için hayırlı olur."
Yorumlar | 0
üye profil