Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ergin Ataman, Kızılyıldız maçına 'çelik yelekle' mi çıktı?

Ergin Ataman, Kızılyıldız maçına 'çelik yelekle' mi çıktı?

Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman gündemdeki konularla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Kızılyıldız maçında çelik yelekle maça çıktığı iddialarına açıklık getiren Ataman, "Söylenenler şehir efsanesi" dedi

23.01.2015 18:35

Alba Berlin karşılaşması öncesi oyuncularının antrenmana çıkmaması sonrası kadro dışı kalabilecekleri iddialarına değinen Ataman, "Benim böyle bir düşüncem yok. Oyuncuyu kadro dışı bırakma durumum teknik sebepler veya saha için sebeplerden olur. Yönetimin de öyle bir düşüncesi yok" dedi.Ergin AtamanGalatasaray Liv Hospital'in zor günler geçirmesine neden olan ekonomik koşullar sebebi ile geçtiğimiz aylarda Ünal Aysal'ın basketbol şubesine destek olması gerektiğini belirtmiş, Aysal da yaptığı açıklamada buna olumlu yaklaştığını belirtmişti. Tecrübeli antrenör, sarı kırmızılıların eski başkanından şu ana kadar kendisine gelen bir teklif olmadığını açıkladı.

''Şehir efsanesi''

Kızılyıldız deplasmanı sonrası sosyal medyada Ergin Ataman'ın 'çelik yelek' giyerek maça çıktığı yönünde bir çok fotoğraf yayılmıştı. Bu konuya da değinen tecrübeli hoca "Çelik yelek iddiaları tamamen şehir efsanesi. Böyle bir durum yok" dedi.

''Yönetim karar verecek''

Ataman sözleşmesini uzatıp uzatmayacağı sorularına da cevap verdi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Galatasaray akımının patronu ben değilim. Profesyonel bir antrenörüm. Önümüzdeki sezon benim sözleşmem bitiyor. Şu anda sadece tek düşüncem Galatasaray'ı nereye taşıyabilirim. Ondan sonraki durum yönetimin tasarrufu." ifadelerini kullandı

''Kaybedilmiş bir şey yok''

Galatasaray Liv Hospital'in Alba Berlin'e 65-75 kaybedilen maçtan sonra Top 8 şansını değerlendiren Ergin Ataman, "Grupta bir denge var. Kızılyıldız galibiyeti ile bir avantaj elde etmiştik. Şimdi o avantajımızı kaybettik. Daha 10 ne maç var kaybedilmiş bir şey yok" dedi.
Yorumlar | 0
üye profil