Eran Zahavi Fenerbahçe için transfer ateşini yaktı: Come to Fenerbahçe...

Son dakika haberine göre Fenerbahçe ile anlaşma sağladığı öne sürülen İsrailli golcü oyuncu Eran Zahavi, Instagram'dan Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıran bir paylaşım yaptı. 

Yayınlanma Tarihi: 05.09.2020 13:41
Değiştirme Tarihi: 05.09.2020 13:41
Eran Zahavi Fenerbahçe için transfer ateşini yaktı: Come to Fenerbahçe...

Süper Lig'in başlamasına az bir süre kala transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Vedat Muriç'in olası transferi ihtimaline karşın forvet bölgesi için çalışmalarını sürdürüyordu. Son dakika haberine göre, Fenerbahçe'nin İsrailli forvet Eran Zahavi ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. Heyecanlandıran gelişme ise Zahavi'nin sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, 'Come to Fenerbahçe' yorumuna verdiği cevap oldu. 

Eran Zahavi, Instagram hesabından ''Milli takım adına gol atmak her zaman özel bir duygudur'' diyerek bir paylaşımı yaptı. Zahavi, ardından paylaşımına, Instagram'ın en büyük spor hesaplarından biri olan 433'ten gelen ''Come to Fenerbahçe (Fenerbahçe'ye gel)'' cevabına ''Hadi deneyelim'' sözlerini kullandı.

İsrailli golcünün bu cevabı, Fenerbahçe'ye transferinin bitme aşamasında olduğu şekilde yorumlanırken sarı lacivertli taraftarlar, bu paylaşımı kısa süre içinde beğeni yağmuruna tuttu.