Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emre: 'Ligin en iyi oynayan takımı...'

Emre: "Ligin en iyi oynayan takımı..."

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, ilk devreyi değerlendirdi ve hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

10.01.2015 17:26

Fenerbahçe'nin Kaptanı Emre Belözoğlu, Antalya’da çok ciddi bir kamp sürecinin kendilerini beklediğini ve bunun için de hocaların gerekli çalışmayı yaptıklarını ifade etti. İkinci yarı hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, havalimanında Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu.Çok yoğun eleştiriler altında ilk yarıyı lider bitirdiklerini söyleyen tecrübeli oyuncu, "İyi bir ilk yarı oldu. Eleştiriler çok yoğun olsa da Takımımız ilk yarıyı lider bitirdi. İkinci yarı başlangıcı itibariyle 2 tane zor deplasmanımız var. Bu deplasmanlar içinde hazırlık adına iyi bir süre olduğunu düşünüyorum. Hocalarımız zaten gerekli çalışmaları yaptılar. Çok ciddi hazırlık kampı süreci olacak. Kupa maçı da eğer 20’sine kalırsa 10 günlük bir süreç. O maçlara kadar hazır hale geleceğimize inanıyorum. Zaten tatilin bir bölümünde aktif olarak dinlendik, çalıştık aynı zamanda. Herkes hemen hemen hazır gelmiş gibi görünüyor. Yarından itibaren testlerde başlayacak. İnşallah hepimiz için sakatsız, kazasız, güzel bir kamp olur" temennisinde bulundu.

'' Ligin en iyi oynayan takımıydık''

Oynadıkları iyi futbol sayesinde son haftalardaki oynadıkları maçlardan galip ayrıldıklarını dile getiren F.Bahçe kaptanı, "Son 4-5 haftalık periyotta bence ligin en iyi futbol oynayan takımıydık. Zaten bunun da karşılığını aldık. İnanıyorum bunun devam etmesi gerekir. Bu anlamda iyi çalışıyoruz. Aranın girmesi bizim inşallah hızımızı kesmez, devam ettirir" dedi.

Emre sözlerini şu ifadelerle noktalandırdı:

"Fenerbahçe’nin başarısında çok mutlu oluyoruz. Başarıda en mutlu olan insanlar biz isek, başarısızlıkta da en çok üzüntü çeken kişiler, bizleriz. Bütün taraftarlarımızın bunu bilmesini isterim."
Yorumlar | 0
üye profil