En çok merak edilen futbolcu Roman Neustadter, tık rekoru kırdı

En çok merak edilen futbolcu Roman Neustadter, tık rekoru kırdı

Transfer sezonu boyunca en çok ziyaret edilen oyuncuları gösteren Transfer Endeksi'ne göre, en çok merak edilen futbolcu Fenerbahçe'nin Schalke 04'ten transfer ettiği Roman Neustadter oldu.

Dünyanın en büyük dijital spor içeriği sağlayıcısı Perform çatısı altında faaliyet gösteren Mackolik.com, transfer sezonunun dijital dünyadaki liderlerini açıkladı. Türkiye'deki sporseverlerin transfer dönemi boyunca en çok hangi oyuncuları merak ettiklerini gösteren Transfer Endeksi'ne ilişkin verilere göre, sayfası en çok tıklanan futbolcu Fenerbahçe'nin Schalke 04'ten transferi Roman Neustadter oldu. Neustadter, 42 bini aşkın tık aldı.

Futbolseverler sadece Türkiye'deki takımlara gelme olasılığı bulunan oyuncuları değil, dünyanın gündemindeki oyuncuları da merak ettiler. Böylece Emre Mor ve Zlatan Ibrahimovic de ilk 5 içinde kendilerine yer bulan isimler oldu. Manchester City'den Twente'ye transfer olan ve sezona yaptığı flaş başlangıçla adından sıkça söz ettiren Enes Ünal da ilk 10 içinde yer aldı. Emre Mor ve Enes Ünal'ın listede bu denli üst sıralarda yer almaları, Türk ya da Türk kökenli futbolcuların Türkiye'de büyük bir merakla izlendiklerini ve başarılarının takdir edildiğini ortaya koydu.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 12:14:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin