En ateşli konuşma!

Futbolcular, Atiker Konya maçı öncesi kendi aralarında bir konuşma yaptı. Son derece ateşli geçen toplantıda kaptanlar, “Bu bizim son şansımız. Hiç olmadığı kadar mücadele edip kazanmak zorundayız” uyarısında bulundu. Bu konuşma sonrası zafer geldi.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2016 02:36
Değiştirme Tarihi: 26.10.2016 02:36
En ateşli konuşma!

Ligde peş peşe gelen 2 beraberlik, Manchester karşısında alınan 4-1'lik yenilgi... Adeta dibe vuran Fenerbahçe'de futbolcular, Atiker Konya mücadelesine büyük bir önem veriyordu.

Karşılaşmanın başlamasına saatler kala oyuncular kendi aralarında bir toplantı gerçekleştirdi. Kaptan Volkan Demirel ve Mehmet Topal söz alarak arkadaşlarına konuşma yaptı. İki kaptan, "Kötü bir sezon geçiriyoruz. Takımın bu halde olmasının nedeni bizleriz. Ayağa kaldıracak olan da yine bizleriz... Konyaspor mücadelesinin önemini hepiniz biliyorsunuz, tekrar anlatmamıza gerek yok. Sahaya çıkıp hiç olmadığı kadar mücadele edip, savaşmak zorundayız. Galibiyet dışında hiçbir sonuç bize fayda sağlamaz" ifadelerini kullandı.

Sonuna kadar savaştılar

Futbolcular da kaptanların bu sözlerini onayladı. Fenerbahçe belki maçta çok iyi oynamadı ama herkes elinden gelen en iyi mücadeleyi sergiledi. Sonuç olarak Sarı-Lacivertliler, ayağa kalkmak için çok kritik bir zafere imza attı.