Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emre Mor'un yeni takımı belli oldu!

Emre Mor'un yeni takımı belli oldu!

Önümüzdeki sezon hangi takımda oynayacağı belirsiz olan Emre Mor ile ilgili flaş gelişmeler var! İşte ayrıntılar...

04.08.2017 21:02

Emre Mor'un yeni adresi belli olmak üzere. Sky Italia'nın haberine göre Emre Mor'un menajeri ile bir araya gelen Inter yönetimi transferde büyük mesafe kat etti. Oyuncu kanadını ikna eden İtalyan ekibi Dortmund'a teklifini sunacak.

Sky Italia, Emre'nin menajeri Muzzi Özcan'ın Inter ile görüşmeden ayrılırkenki fotoğrafını da servis etti. Inter'in Emre için Dortmund'a satın alma opsiyonlu kiralama teklifi sunması bekleniyor. Transferin bonularla birlikte ytaklaşık 20 milyon euro'ya bitmesi bekleniyor.

Daha önce Roma ve Napoli'nin gündemine gelen milli oyuncu için son anda Premier League ekibi Watford'un da devreye girdiği ancak transferde avantajlı olan tarafın Inter olduğu kaydedildi.

Menajer Muzzi Özcan'ın Almanya'ya giderek Dortmund'la son pazarlıkları yapması bekleniyor. Emre daha önce Roma'nın da gündemine gelmişti ancak bugün Roma Sportif Direktörü Monchi, Cengiz Ünder'in imza töreninde Emre Mor konusuna noktayı koydu.

ROMA: "BİZİM BİR TÜRKÜMÜZ VAR"

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden AS Roma'nın Sportif Direktörü Monchi, takımlarıyla ismi anılan Emre Mor'la ilgilenmediklerini açıkladı.

Yaz sezonunda transfer ettikleri Cengiz Ünder'in tanıtım toplantısında bir gazetecinin konuya ilişkin sorusunu cevaplayan Monchi, "Emre'nin enteresan bir oyuncu olduğu kesin, ama Roma onunla özel olarak ilgilenmiyor. Bizim zaten bir Türk'ümüz; Cengiz var ve bundan dolayı mutluyuz" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil