Emre Mor Fatih Terim ile görüştü

Emre Mor Fatih Terim ile görüştü

Emre Mor, Hırvatistan maçının ardından Fatih Terim ile görüştü. Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor, hocasından özür diledi.

Emre Mor, A Milli Takım'ın Hırvatistan ile karşılaştığı maçta oyundan alındığı için sinirlenmiş ve tepki göstermişti. Maçın ardından Emre Mor'un Fatih Terim'i arayarak konu ile ilgili özür dilediği ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun menajeri konuyla ilgili Emre Mor'un Fatih Terim ile konuştuğunu açıkladı. Menajerin açıklamalarına göre yıldız oyuncunun öfkesinin istediği oyunu ortaya koymamasıyla ilgili...

Emre Mor'un menajeri konuştu
A Milli Takım'ın genç yeteneği Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan, Hırvatistan maçında Emre Mor’un oyundan alındıktan sonra gösterdiği tepki sonrası Terim'i aradığı söyledi.

19 yaşındaki futbolcunun tepkisinin kimseye yönelik olmadığını belirten Özcan, maçtan sonra yıldız ismin Fatih Terim’i arayıp özür dilediğini ifade etti.

Özcan, röportajda şunları söyledi:
Hırvatistan maçında sonra bir hareketi oldu ama o hareketleri milli takımdaki arkadaşlarına veya kimseye değildi. İstediği gibi oynamadı o yüzden kızgınlığı.

86 dakika oynamıştı zaten, yorgunluk vardı. Biz o maçtan sonra Fatih hocayı aradık, yani Emre Mor onu aradı ve özür diledi.”

Görüntülenme : 2267 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 09:29:03
Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 12:08:43

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin