Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emre Belözoğlu'ndan şampiyonluk yorumu!

Emre Belözoğlu'ndan şampiyonluk yorumu!

Spor Toto Süper Lig'de lider durumda bulunan Medipol Başakşehir'in takım kaptanı Emre Belözoğlu, şampiyonluk yarışındaki en büyük rakiplerinin Beşiktaş olduğunu söyledi.

25.11.2016 19:25

Turuncu-lacivertli kulübün "Amaç bir tebessüm" sloganıyla hayata  geçirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında Emre Belözoğlu, Medipol Mega  Hastanesinde kanser tedavisi gören çocuklara sürpriz ziyarette bulundu.

Deneyimli futbolcu, ziyaret sırasında tedavi gören çocuklardan 16  yaşındaki Eren'e "Şampiyonluk yarışında en büyük rakibimiz Beşiktaş gibi  gözüküyor, ne diyorsun?" dedi. "Valla biz alacağız ağabey, sizin şansınız yok."  cevabını alan Emre Belözoğlu, bunun üzerine "Öyle gözüküyor, sizin kadronuz daha  iyi ama biz de elimizden geldiğince mücadele edeceğiz." ifadesini kullandı.

"Trabzonluları çok seviyorum"

Emre Belözoğlu, hasta çocuklardan Trabzonlu Muhammed ile de şakalaştı.

Trabzonluların kendisini sevmediğini belirten Emre, "Benim anne  tarafım Trabzonlu, Maçkalı. Beni çok hoş bulmazlar ama ben Trabzonluları çok  seviyorum. Çünkü benim anne tarafımın yarısı Trabzon'da yaşıyor." diye konuştu.

Emre, futbol hayatını Çin'de sürdüren milli oyuncu Burak Yılmaz'ı da  telefonla arayarak, çocuklarla konuşmasına aracılık etti. Burak Yılmaz da en kısa  sürede çocukları ziyaret edeceğine söz verdi.

Yorumlar | 0
üye profil