Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emre Belözoğlu: Emeklilikle İlgili Kararımı Sezon Sonunda Vereceğim

Emre Belözoğlu: Emeklilikle İlgili Kararımı Sezon Sonunda Vereceğim

Başakşehir'de forma giyen Emre Belözoğlu,"Sezon sonunda emeklilikle ilgili bir karar vereceğim ama biraz daha futbol oynamak istiyorum." dedi.

19.10.2016 12:22

Emre Belözoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde lider durumda bulunmalarını, sezon başında UEFA Avrupa Ligi ön eleme turunda oynadıkları 4 zorlu karşılaşmaya borçlu olduklarını belirtti.

UEFA Avrupa Ligi'nde fizik ve oyun kalitesi olarak Süper Lig'in üstünde maçlar oynadıklarının altını çizen Emre, "Rijeka, diğer Türk takımlarına çıkmış olsaydı, çok zorlanacaklarını hatta eleneceklerini düşünüyorum. Ama biz onları eledik. Daha sonra ise ne yazık ki hemen hemen her Türk takımını eleyebilecek Shakhtar Donetsk karşımıza çıktı. Elendik ama bu maçlar bize lig öncesinde büyük güç kattı." diye konuştu.

"İNŞALLAH HEP BÖYLE DEVAM EDER"

Oturmuş sistemle Türkiye'deki diğer takımlardan bir adım önde olduklarını ifade eden Emre, "Hocamızın söylediklerini sahada en iyi şekilde uygulamaya çalışan bir ekibiz. Bir maça hazırlanma ve verilen sistemi uygulama açısından örnek bir takımız. İnşallah bu hep böyle devam eder. Kaybetmeden, kazanarak devam ederiz. Tabii ki bu kolay değil. Yakalanan bir hava var ve bunun bozulmaması için elimizden geleni yapıyoruz." şeklinde konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil