Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emre Belözoğlu direkten dönen topu anlattı!

Emre Belözoğlu direkten dönen topu anlattı!

Sevilla maçında 89. dakikada topu direkten dönen Medipol Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu, 90 dakikanın ardından o anları anlattı.

23.08.2017 11:59

Medipol Başakşehir'de dün gece maçın kırılma anının kahramanı Emre Belözoğlu, direkten dönen topun ardından yaşananları anlattı.

BeinSports'a konuşan tecrübeli futbolcu, "Üzgünüm. Futbolcunun kaderidir bu yani. Kadere inanan insanlarız. Bazen olur bazen olmaz. Bunda da bir hayır vardır diye ümit ediyorum. Gerçekten bugün hak ettik. İlk maçta da hak ettik. Bunlar üst düzey takımlar. O top girseydi, kulübümüzün tarihi adına ve benim adıma çok değerli bir gol olabilirdi.

"Kısmet değilmiş"
Kısmet değilmiş. Daha kulüp olarak yapacak çok işimiz var. Benim de yapacağım çok iş var. Mücadeleye devam edeceğiz. Ülke futbolunu UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edeceğiz. Ülke puanını belirleyen çok önemli bir maçtı bu. Şampiyonlar Ligi'ne kalsak belki de önümüzdeki sene direkt katılacak takımı belirleyecek bir skor olabilirdi. Ülkemiz adına üzgünüz. Burada inanıyorum ki hem ülke futbolunu hem de bayrağımızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık" dedi.   

Yorumlar | 0
üye profil