Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emre Belözoğlu, dayanamadı...

Emre Belözoğlu, dayanamadı...

Medipol Başakşehir'in deneyimli oyuncusu Emre Belözoğlu, katıldığı televizyon programında yaşadığı tartışmalı pozisyonla ilgili açıklamalarda bulundu.

05.02.2017 12:30

Başakşehir-Galatasaray karşılaşmasında Josue ile yaşadığı tartışmalı pozisyonu değerlendiren Emre Belözoğlu, "Avantaj sağlamak için arkamdaki oyuncuya dirseğimi dayayarak dönmeye çalıştım o da çok yaklaştı bana, dirseğim suratına çarptı. Pozisyona kırmızı kartta verilebilirdi. Mevzu Emre olduğu zaman olaylar çok farklı spiküle mi ediliyor? Türkiye'de ben olunca bilmiyorum farklı mı yaklaşıyor? Ben bu tür polemiklerden artık uzak duruyorum. Direkt savurduğum bir dirseğim yok olsa söylerdim." dedi.

"Şampiyonluğu konuşmak yanlış"
Başakşehir'in hedeflerinden bahseden Belözoğlu,"Küçük bütçelerle hayal kuran bir takım olduk. Önümüze maç maç bakıyoruz. Oyuncu kalitemiz; Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin altında fakat takım oyunu oynuyoruz. Devre arası güzel takviyeler yaptık. Şampiyonluğu konuşmak şu anda yanlış olur. Bunu 27 - 28. haftadan sonra konuşabiliriz" diye konuştu.

"Arda TFF Başkanı olmak istiyor"
"Futbolu ne zaman bırakacaksın?" sorusuna ise; 36 yaşındaki oyuncu, "Bu sezon sonu karar vereceğim ama 1 sene daha futbol oynamayı düşünüyorum. Futbol yaşantımdan sonra yurt dışında spor yöneticiliğiyle ilgili eğitimler almak istiyorum. İlerisi için sportif direktörlük olabilir. TFF Başkanı olmak gibi hedefim yok. Arda TFF Başkanı olmak istiyor, ben değil" cevabını verdi.

Yorumlar | 1
üye profil
metin örme 2 yıl önce
Senin kolunda çarpmamıştır Jose nin yüzü senin direğine gelmiştir yanlışın var sütten çıkma ak kaşık gs formasıyla Kadıköy'de fener e karşı atmadığın gol hala gözümün onünde