Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emmanuel Adebayor: 'Beni değil paramı sevdiler'

Emmanuel Adebayor: "Beni değil paramı sevdiler"

Kariyerine Süper Lig'de Başakşehir formasıyla devam eden dünya yıldızı golcü Emmanuel Adebayor, Real Madrid'den ayrılış sürecinde ailesinin etkili olduğunu söyledi.

18.07.2017 17:34

Başakşehir'de futbol yaşamına devam eden Emmanuel Adebayor, Real Madrid'den ayrılış sürecine değindi. İspanyol devinden ayrılma sürecinde ailevi sorunlarının sebep olduğunu söyleyen Togolu futbolcu, "Benden çok paramı düşündüler, ağabeyim yüzünden Madrid'de kalamadım" diye konuştu.

BBC Sport'a açıklamalar yapan yıldız golcü, "Beni neden takımda tutmadıkları konusunda şikayet edemem Real Madrid'de kalmak için elimden gelen her şeyi yaptım.; ama ağabeyim yüzünden orada kalamadım. Adebayor ailesi adına kulübe, orada beni tutmamaları konusunda bir yazı gönderdiler" diye konuştu.

Zaman içinde değişime uğradığını ifade eden Adebayor, "Bugün farklı bir insanım. Bugünlere gelmemi annem sağladı, ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugün sorumlu olduğum kişiler var. Ailemi kastetmiyorum. Onlar yoluma taş koydular" şeklinde konuştu.

Adebayor sözlerini şöyle noktaladı: "Ne zaman beni arasalar bir şey istiyorlar. Beni önemsemelilerdi, çünkü kan bağı bunu gerektirir. Neden sadece beni değil de paramı önemsiyorlar. Bugünlerde her şeyi askıya aldım ve olduğum gibi mutluyum"

Yorumlar | 0
üye profil