Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Emenike'nin menajerinden ilk açıklama

Emenike'nin menajerinden ilk açıklama

Yaklaşan ara transfer dönemi öncesi Fenerbahçe'de yönetim, Emmanuel Emenike'nin menajeri Erdem Konyar ile yapıldı

16.12.2016 20:18

Fenerbahçe Yönetimi'nin transfer mesaisinin büyük bölümünü ayıracağı ilk isim Emmanuel Emenike... Advocaat'ın tüm çabasına karşın kazanamadığı birkaç futbolcudan biri olan Nijeryalı hücum oyuncusunun menajeri Erdem Konyar ile geçtiğimiz günlerde ilk görüşme yapıldı.

Konyar'dan gelen talep üzerine gerçekleşen görüşmede yönetim kurulu, Emenike'nin kulüpteki geleceği ile ilgili net bir tavır belirlemedi. Konyar'ın, "Oyuncum ile ilgili bir kararınız var mı?" şeklindeki sorusuna, "Henüz hocamızdan transfer ile ilgili rapor almadık. Ara transfer döneminin başlamasına kısa bir süre kala politikamızı belirleyeceğiz" karşılığı verdi.

Yönetimin, Emenike'ye gelebilecek cazip transfer tekliflerini değerlendirmeye alınacağı da biliniyor. Katar'da transfer yönetmeliğinin değişmesinin ardından oluşan yeni pazarda, Emenike'ye de bir talip çıkması muhtemel. Al Sadd ve Lekhwia kulüplerinin Nijeryalı forvet ile ilgilendiği iddiaları var. Bilindiği üzere Emenike daha önce Al Ain'de kiralık olarak 1 sezon forma giymişti. (Fanatik)

Yorumlar | 0
üye profil