Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Emenike için görüşmeler başladı!

Fenerbahçe yönetimi, sezon sonu yollarını ayırmak istediği Nijeryalı için Ahmet Bulut’a yetki verdi. Ünlü menajer İngiltere’de golcü oyuncuyla ilgilenen kulüplerle temasa geçti.

18.04.2015 10:04

Fenerbahçe yönetimi, Emmanuel Emenike için düğmeye bastı. Bu sezon beklentilerin çok uzağında kalan son Beşiktaş derbisinde ise tribünlerin protestosu karşısında sahayı terk etmek isteyen Nijeryalı forvetin bileti sezon sonunda kesiliyor.

Sarı-Lacivertli yönetim, Emenike’yi en yüksek getiriyle elden çıkarabilmek için güvendiği isimlere yetki verdi. Bunlardan biri olan Ahmet Bulut şu anda Londra'da Emenike'nin transfer koşullarını öğrenmek isteyen takımlarla görüşüyor. Bulut, Emenike'nin temsilcileriyle bu operasyonda eşgüdümlü çalışıyor.

Ruslar da beklemede

Devre arasında Lokomotiv ve Dinamo, Emenike'ye talip olmuş ancak parasal anlaşmazlıklar nedeniyle transfer gerçekleşmemişti. Rus ekipleri sezon sonunda yeniden Nijeryalı’ya talip olursa Fenerbahçe, daha esnek koşullarda bunu değerlendirecek.

Not...

4-1 biten Mersin maçında takımının son 2 golünün hazırlayıcı olan Emenike bu sezonki asist sayısını 4'e çıkardı. Njieryalı'nın gol sayısı da 4.

Bugün

Yorumlar | 0
üye profil