Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Emenike de kurşunlandı!

Emmanuel Emenike bu sezon kariyerinin en kötü performanslarından birisini sergilemesi üzerine bu durumdan kurtulmak için çok ilginç bir yönteme başvurdu.

26.01.2015 12:13

Emmanuel Emenike kötü performans sergilemesi üzerine Fenerbahçe'nin 3-0 kazandığı Kasımpaşa maçından önce bir arkadaşının tavsiyesiyle kurşun döktürdüğü ortaya çıktı. Yıldız futbolcunun ayrıca nazara karşı dua yazdırdığı ve bu duayı boynuna astığı da öğrenildi. Emenike'nin yakın çevresine, "Üzerimde çok kötü bir enerji hissediyorum. Bir gol atsam ondan sonra her şey yoluna girecek. Herkes beni eleştiriyor ama formuma kavuşmak için çok çalışıyorum" diye konuştuğu öğrenildi. Yıldız futbolcuya Kasımpaşa maçından sonra teknik direktör İsmail Kartal'dan da destek geldiği ifade ediliyor. Kartal: ‘’Önemli olan gösterdiği gayret’’ Kartal'ın karşılaşma sonrasında görüştüğü Emenike'yi gol atmamasına rağmen tebrik ettiği ve "Önemli olan senin gösterdiğin gayret ve takımın kazanması. Önümüzdeki maçlarda gol de atacağına inanıyorum. İlk goldeki katkın da bizim için çok değerliydi" ifadesini kullandığı öğrenildi. Oldukça zor bir dönemden geçen Emenike aldığı eleştirilerin ardından takımdan ayrılmak için yönetimden izin istemiş fakat Başkan Aziz Yıldırım bu isteği veto etmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.Halk arasında batıl inanç Emmanuel Emenike'nin kötü performansına çare bulması umuduyla başvurduğu kurşun döktürmenin İslam dininde yeri yok... Bu uygulama halk arasında batıl inanç olarak değerlendiriliyor. Kurşun döktürme aslında Şaman dininde yaygın olan bir gelenek. Ayrıca Almanya'da da Noel gecelerinde kurşun döktürülüyor.
Yorumlar | 0
üye profil