Emenike büyü mü yaptırdı?

Büyü yaptırdığı iddia edilen Fenerbahçeli Emenike bu konuyla ilgili görüşlerini paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 15:29
Değiştirme Tarihi: 04.02.2015 16:04

Fenerbahçe'nin Nijeryalı forveti Emmanuel Emenike, büyü çözdürdüğü haberleri üzerine açıklamalar yaptı. Uzun bir süre gol atamayan yıldız futbolcunun üzerindeki şanssızlıktan kurtulmak adına bir büyücüyle anlaştığı, nazara karşı dua yazdırdığı ve kurşun döktürdüğü gibi pek çok iddia gündeme gelmişti.
 
Nijerya basınına konuşan Emenike Juju, "Gol kısırlığını sona erdirmek adına batıl şeylere dâhil olmadım. Juju'ya inanmıyorum. Ben bir Katolik Hristiyan’ım. Bu tip batıl şeylere hiçbir zaman inanmadım. İddia edildiği gibi bu tip şeyleri yapmadım ve içerisinde hiç bir zaman yer almadım" diye konuştu.

Sarı lacivertli oyuncu şöyle devam etti: "Juju ya da ismi her ne olursa olsun, bu tip şeylere inanmıyorum. Ailemden bu tip fetişlere inanmak konusunda bir eğitim almadım. Tanrının benimle olduğunu biliyorum ve kimsenin bana zarar vermesinden korkmuyorum. Her forvetin gol attığı ve atamadığı dönemler olur. Benim için de durum böyle. Ancak artık geçmişte kaldı. Tekrar formuma ulaştım. Bu tip haberler doğru değil".

İlgili Sayfalar: Spor