Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eleştirilere cevabı idmanda verdi...

Eleştirilere cevabı idmanda verdi...

Aykut Kocaman, kendisine yöneltilen 'Defansif oyun oynatıyor' eleştirilerine cevabı idman sırasında verdiği direktiflerle verdi...

03.07.2017 12:55

“Defansif futbol oynatıyor” diye eleştirilen sarı-lacivertli hoca, sanılanın aksine hücum futbolu oynatacağının işaretlerini veriyor. Kocaman, dün sabahki idmanda da sürekli olarak futbolcularına, “Öne doğru, öne doğru” diye talimatlar yağdırdı.

Yeni sezon hazırlıklarına Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde devam eden Fenerbahçe, dün yine yoğunu bir gün geçirdi. Sabahki çalışmada salonda önce core antrenmanı yapan sarı-lacivertli takım, daha sonra sahaya çıkarak top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. Sonrasında pres ve kanat çalışması yapan futbolcular, çalışmayı çift kale maçlarla tamamladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çift kalelerde teknik direktör Aykut Kocaman'ın bağırışları saha içinde yankı yaptı. Kocaman'ın en çok tekrar ettiği şey ise daha önceki idmanlarda da sıkça tekrar ettiği "Öne doğru, öne doğru" sözleri oldu. Defansif futbol anlayışını benimsediği gerekçesiyle sıkça eleştirilen tecrübeli teknik direktör adeta, "Benim felsefem hücum" der gibiydi... Kocaman, topu ayağına alan kim olursa olsun, hücumu düşünmesini, takımı atağa kaldıracak hamleyi yapmasını istedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Büyük rekabet
Fenerbahçeli futbolcular, çift kale maçlarda kendilerini gösterebilmek için birbirleriyle büyük yarış veriyorlar. Dün yapılan çift kaleler de oldukça çekişmeli ve zevkli geçti.

Bir taraftar sahaya girdi
Antrenman devam ederken bir taraftar sahaya girdi. Elinde formayla koşarak sahaya dalan ve futbolculardan imza isteyen taraftar, kulüp özel güvenliklerinin müdahalesiyle dışarı çıkartıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Futbolcular sevgi çemberinde
Sabahki çalışmayı izlemeye gelen çok sayıda taraftar, futbolculara ve teknik direktör Aykut Kocaman'a tezahüratta bulundu. İdman sonunda futbolcular ve Kocaman, taraftarların yanına giderek onlarla sohbet etti ve forma imzaladı. En çok ilgiyi yeni transfer Mathieu Valbuena gördü. Fransız yıldız, taraftarlarla bol bol selfie yapıp imza dağıttı.

Yorumlar | 0
üye profil