Dursun Özbek'ten Riekerink ve Fatih Terim açıklaması!

Dursun Özbek'ten Riekerink ve Fatih Terim açıklaması!

Galatasaray başkanı Dursun Özbek, son günlerde ortaya atılan Riekerink'in yerine Fatih Terim'in geleceği iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Fanatik Gazetesi ve Bizz Consulting tarafından düzenlenen, "Türkiye'nin Yeni Liderlik Zirvesi" SPORTS&BUSINESS Summit'te konuşmacı  olarak yer alan Dursun Özbek, Fenerbahçe derbisi, Jan Olde Riekerink ve Fatih Terim'le ilgili çıkan spekülasyonlara cevap verdi. 

İşte Dursun Özbek'in açıklamaları... 

Fenerbahçe maçı için Kadıköy'e taraftarımla beraber gideceğim. Takımı motive edici faaliyetlerden vazgeçmemeliyiz. Uzun süredir orada (Kadıköy'de) kazanamadık, doğru ama oyun 3 neticeli, bu sefer orada ne olacağını bilemeyiz. 

Hakemler için konuşmama kararı almıştık. Son oynadığımız maçlarda el insaf... O maçı yöneten hakımın o maçı tekrar seyretsin. Hakem hataları öyle bir seviyeye geliyor ki sahadaki emeği katlediyorsunuz. 

"Terim dedikodudan ibaret" 

Fatih Terim-Riekerink dedikodu seviyesinde. Riekerink hala Galatasaray'ın hocası, başarılı buluyorum. Fatih Terim, şu an Milli takımın hocası. Bunun hakkında bir şey söylemek, yorum yapmak yanlış olur.

Görüntülenme : 907 Güncelleme Tarihi: 08/11/2016 16:11:42
Yayınlanma Tarihi: 08/11/2016 12:35:42

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin