Dünya Şampiyonları İstanbul'da!

Dünya Şampiyonları İstanbul'da!
Yayınlanma Tarihi: 11.04.2014 14:27 | Değiştirme Tarihi: 11.04.2014 14:18

Dünyanın 1 numaralı Kick Boks organizasyonu olan, dünyadaki en başarılı ve ünlü sporcuların mücadele ettiği “Glory World Series15 İstanbul” tv8 ekranlarında olacak.

Dünyanın 1 numaralı Kick Boks organizasyonu olan, dünyadaki en başarılı ve ünlü sporcuların mücadele ettiği “Glory World Series15 İstanbul” tv8 ekranlarında olacak. Türkiye’de bir kez daha Kick Boks Şampiyonlar Ligi fırtınası esecek. Birbirinden müthiş karşılaşmalar 12 Nisan Cumartesi akşamı 23.30’da tv8 ekranlarında izleyici ile buluşacak…

“DÜNYA ŞAMPİYONU ÜNLÜ TÜRK KICK BOKSÇU GÖKHAN SAKİ, TÜRKİYE ADINA DÖVÜŞECEK”Glory World Series’in dünyanın en büyük şehirlerinde yapılan karşılaşmalarının ardından 12 Nisan’da İstanbul’da yapılacak. Türkiye’nin, dünyaya nam salmış Kick Boks dövüşçüsü ve dünya şampiyonluğuna favori gösterilen Gökhan Saki de bu görkemli organizasyonda ülkemiz adına ringe çıkacak; yine nefesler tutulacak! Yarı Ağır Siklet Dünya Şampiyonası’nda “King of the Rings” olarak anılan Tyrone Spong ve Saulo Calavari arasındaki maç da büyük heyecan yaratacak. “HEPSİ ŞAMPİYON VE HEPSİ AYNI RİNGDE KARŞI KARŞIYA”Başarılı sporcu Avatar lakaplı Atakan Arslan da Türkiye için ringe çıkacak. Arslan 77 kg.’da gecede Brezilyalı Jonathan Oliviera ile karşılaşacak. Süper dövüşte ise Erol Zimmerman, Ben Edwards, Robin Roosmalen, Marat Grigorian gibi kick boks devleri arasındaki karşılaşmalar dev mücadelelere sahne olacak.