Dünya Halı Saha Şampiyonası başlıyor!

12-20 Ekim tarihleri arasında Yunanistan’ın Girit Adasında düzenlenecek olan 2019 Dünya Halı Saha Şampiyonasına dünyanın en iyi 40 futbol ülkesinin halı saha milli takımları katılacak. Organizasyonda Türkiye’yi Bilyoner Rakipbul Ligi’nin 2019 Türkiye Şampiyonu temsil edecek.

Yayınlanma Tarihi: 11.10.2019 18:50
Değiştirme Tarihi: 11.10.2019 18:50
Dünya Halı Saha Şampiyonası başlıyor!

Dünya Halı Saha Şampiyonasına Brezilya, ABD, Rusya, Çin, İngiltere, İspanya ve son şampiyon Almanya gibi önemli futbol ülkeleri katılım gösterecek olup, Türkiye B grubunda Hırvatistan, Brezilya, Kolombiya ve Cezayir ile bir üst tura çıkmak için mücadele edecek.

Türkiye’nin 2019 Dünya Halı Saha Şampiyonası Maç Fikstürü:

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖNCE İSTANBUL'U ŞİMDİ TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDİYORLAR

Türkiye Şampiyonluğu zaferini kazanan İstanbul temsilcisi Akademik Futbol, 12-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Dünya Halı Saha Şampiyonası’nda da Türkiye adına mücadele etme hakkı kazandı.

2019 Dünya Halı Saha Şampiyonası BEIN Sports Ekranlarında

12 Ekim Cumartesi günü başlayıp, 8 gün boyunca dünyanın en iyi halı saha milli takımlarının izlenebileceği şampiyonanın maçları canlı yayınlarla BEIN Sports ekranlarında olacak.

Bilyoner Rakipbul Ligi nedir?

Özellikle son yıllarda erkeklerin en büyük hobileri arasında bulunan “Halı Saha Futbolu” denince akla gelen ilk isim olan Bilyoner Rakipbul Ligi, kurulduğu 2006 yılından beri Türkiye’nin 16 ilinde Rakipbul.com internet sitesi üzerinden 13.000’in üzerinde halı saha takımına ve 200 binden fazla amatör futbolsevere hitap ediyor. Düzenlediği her maçta hakem, saha koordinatörü, haber, maç sonu basın toplantıları, fotoğraf, FULL HD video ve detaylı istatistik gibi hizmetler sunarak sporseverlere profesyonel futbolcu olma hissi yaşatan Bilyoner Rakipbul Ligi, aynı zamanda International Socca Federation (ISF) Türkiye temsilcisi konumunda bulunuyor. Bilyoner Rakipbul Ligi’nin Türkiye Şampiyonu, ISF’in her yıl düzenlediği Dünya Halı Saha Şampiyonasında Türkiye’yi temsil ediyor.