Dortmund İnter maçı saat kaçta? Dortmund İnter maçı canlı nasıl izlenir?

Dortmund İnter maçı saat kaçta? Dortmund İnter maçı canlı nasıl izlenir?
Yayınlanma Tarihi: 05.11.2019 16:23 | Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 16:23

Dortmund Inter maçı F Grubu'nu yakından ilgilendiren bir karşılaşma olarak göze çarpıyor. Barcelona'nın lider olduğu grupta, Dortmund inter ile oynayacak. Peki Dortmund İnter maçı saat kaçta? Dortmun Inter maçı hangi kanalda? Dortmund İnter canlı izlemek için ne yapmak gerekir. 

Şampiyonlar Ligi'nde ne olacağı belli olmayan grupların en başında Barcelona, Inter, Dortmund ve Slavia Prag'ın yer aldığı F Grubu var. 5 Kasım 2019 günü ise Dortmund Inter ile oynayacak. Dortmund İnter maçı için 2. kez ekranlarının başına geçecek olan sporseverler, mücadelenin nasıl biteceğini merakla bekliyor. İki takımın arasıdna oynadığı son maçta İnter, sahasında Dortmund'u 2-0 yenmeyi başarmıştı. Peki Dortmund İnter maçı saat kaçta? Dortmund İnter maçı hangi kanalda? Dortmund İnter canlı izlemek için ne gerekiyor?

DORTMUND İNTER MAÇI SAAT KAÇTA NE ZAMAN YAYINLANACAK
Dortmun İnter maçı saat kaçta ne zaman sorusu, kritik mücadele öncesi en çok sorulan soruların başında geliyor. Dortmun İnter maçı bu akşam saat 23.00'da beIN Sports 1 kanalından canlı olarak yayınlanacak. 

DORTMUND İNTER MAÇI CANLI İZLE
beIN Sports tarafından yayılanacak olan karşılaşma saat 23.00'da ekranlarda olacak. Maçı canlı izlemek ise üyelik ve ücret gerektiriyor. Dortmund inter maçını canlı izlemek için tıklayın