Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Doğru bir karar'

"Doğru bir karar"

Başkan Orman, Sosa’nın arkadaşlarının arasına dönmesini, “Doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Futbolun içinde olan şeyler. Her zaman söylüyorum. Burası Beşiktaş, herkes Beşiktaş’ın ne olduğunu bilecek, ona göre hareket edecek” diye konuştu.

10.08.2016 03:07

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Sosa’nın takıma dönmesinden memnuniyetini dile getirdi, Eto’o konusunda Antalyaspor’a cevap verdi.

Ümraniye’de Kartal Yuvası’nın açılışında konuşan Orman, “Sosa’nın doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun. Bundan sonrası Şenol hocamızda olacak. Artık takım arkadaşlarıyla olacak. Futbolun içinde olan şeyler. Her zaman söylüyorum. Burası Beşiktaş, herkes Beşiktaş’ın ne olduğunu bilecek, ona göre hareket edecek” diye konuştu.

Başkan Fikret Orman, Arjantinli futbolcunun takımda kalmasıyla sözleşmesinde bir değişiklik olup olmayacağı yönündeki soruya, “Şu anda sözleşme konusunu konuşmanın ne zamanı, ne yeri... İlk etapta Beşiktaş’ın oyuncusu ve bu bütünün bir  parçası olduğunu kabul edip, arkadaşlarının yanına dönmesi lazım. Şu anki gelişmeler bu kadar” dedi.

Başkan Orman, Antalyaspor’un Samuel Eto’o ile ilgili olarak Beşiktaş’ı Türkiye Futbol Federasyonuna şikayet edeceği yönündeki haberlerle ilgili olarak da şunu söyledi:

“Nereye istiyorlarsa başvursunlar. Bir oyuncu yüzünden hiçbir camiayla kötü olmayız. Etik değerlerden kaçınmayız. Bizim bir oyuncuyla alakalı tasarrufumuz yok. Zaten ilgimiz olmadığını ifade ettik.”

Ümraniye’ye yeni Kartal Yuvası
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş, Ümraniye’de Kartal Yuvası’nın açılışına katıldı. Törene, yöneticilerden Ahmet Ürkmezgil, Hakan Kalkavan, Hüseyin Mican ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu da katıldı. Orman, “Burası Tamer Tuna hocamızın eşine ait bir yer. O nedenle bizim için ayrı önemi var” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil