Doğan Can Polat, detoksfit markasını kurdu!

Detoksfit markasının kurucusu da olan Doğan Can Polat, Türkiye’de vücut geliştirme sporu üzerine başarılarıyla tanınmış bir isim. 2017 yılında Türkiye’de ilk büyükler yarışında şampiyon olup ardından şampiyonlar şampiyonu ünvanı kazanmıştır.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 16:58
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 18:48
Doğan Can Polat, detoksfit markasını kurdu!

Doğan Can Polat lisansını Makine mühendisliği üzerine tamamlamış bir yandan mühendislik okuyup diğer yandan spor faliyetlerine devam ettirmiştir. Polat, ara vermediği ve devam ettirdiği yarışma serüvenini 2019’da Balkan yarışmasına katılmış ve şampiyon olarak Türk bayrağını dalgalandırma gururuna ulaşmıştır.

Doğan Can Polat başarılarını hazırladığı yarışmacılar üzerinde de göstererek Türkiye yarışmasına hazırladığı dört yarışmacısı da Türkiye şampiyonu olmuştur.

Yarışmacı ve yarışma başarılarından aldığı tecrübelerini sürekli insanlarla paylaşan Doğan Can Polat, bilgi yazılarıyla bir çok kitlenin takip ettiği bir sporcudur.

Sağlıklı yaşama verdiği önemi markalaştıran Doğan Can Polat detoksfit markasını kurarak doğal ve bitkisel ürünlere ilk adımı atmıştır. 
Yakın zamanda büyük bir yatırımla sağlı ürünler üzerine fabrika kurulumunun başlayacağını bildiren Polat, Türkiye’de sağlıklı ve doğal ürünlere verilen önemin yetersiz olduğunu bildirdi.