'Beşiktaş'a giderse sevinirim' Dnipro'nun hocasından flaş açıklama...

"Beşiktaş'a giderse sevinirim" Dnipro'nun hocasından flaş açıklama...

Beşiktaş'ın uzun süredir peşinde olduğu ve resmi teklifini kulüpleri Dnipro'ya ilettiği Boyko ile Douglas'la ilgili Ukrayna ekibinin teknik direktörü Miron Markevich sürpriz açıklamalarda bulundu.

Antalya'da kamp yapan Dnipro'nun teknik direktörü Miron Markevich Lig Tv'ye açıklamalarda bulundu.

"Antalya'yı seviyoruz"

Kamp yaptıkları Antalya'dan memnun olduğunu belirten Markevich: 'Türkiye'ye her zaman seve seve geliyoruz. Antalya'yı seviyoruz. Gelmeye de devam edeceğiz.' dedi.

"Boyko, Beşiktaş'a giderse sevinirim"

Transfer iddialarına cevap veren Markevich; 'Boyko için iki takım anlaşırlarsa sevinirim. Boyko, Beşiktaş'ın şampiyon olmasını sağlarsa sevinirim. Beşiktaş'ı takip ediyorum. Eskiden Metalist Kharkiv'in teknik direktörüydüm.  O zaman Beşiktaş'la Avrupa kupalarında karşılaştık. O zamandan beri Beşiktaş'ı takip ediyorum. Şuan Beşiktaş'ta oynayan Sosa da o zaman Metalist'te forma giyiyordu.' dedi.

"Douglas'la Stuttgart da ilgileniyor"

Beşiktaş'ın Douglas'a olan ilgilisiyle alakalı olarak 'Benim bildiğim kadarıyla Douglas'la Stuttgart da ilgileniyor . Ama yine de iki takım arasında olan bir şey. Anlaşırlarsa sevinirim.' dedi.

Bir gün Türkiye'de takım çalıştırmak ister misiniz sorusuna 'Her şey olabilir. İstanbul'u seviyorum. Antalya'yı seviyorum.  Hiçbir zaman olmaz diye konuşmamak gerek.' cevabını verdi. (Lig Tv)

Görüntülenme : 349 Güncelleme Tarihi: 15/01/2016 16:34:01
Yayınlanma Tarihi: 15/01/2016 16:26:43

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin